2017: ЁLKA, kes esineb juulis Õllesummer Festivalil, on Venemaa kuumim naisartist ja võitis taas hulga auhindu

Venemaa parim naislaulja ЁLKA, kes esineb Õllesummer Festivalil neljapäeval, 6. juulil, on miljoniartist. Ta saab uhkust tunda hiiglaslike kuulajate ja vaatajate numbrite üle, mis tema lugusid raadioeetris ja YouTube’is saadavad.

Ёlka on hetkel Venemaal üks kuumimaid nimesid. Poplauljataril-telestaaril tuli veebruaris välja uhiuus singel “Впусти музыку”, mis muutus otsekohe Venemaa territooriumil kõige allalaetavamaks looks ja jõudis raadios viie enimmängitava loo sekka.

Eelmisel nädalal toimunud auhinnatseremoonial Tophit Music Awards pärjati lauljatari korraga koguni kolme auhinnaga. Ёlka on nüüd kõige populaarsem naislaulja raadios aastal 2016, viis tema lugu on raadioeetris kõlanud 1 317 060 korda. Samuti sai ta auhinna loo  „Грею cчастье“ esitamise eest, mis kõlas 2016. aastal raadioeetris 911 271 korda. Lisaks on Ёlkaledetabeli „Radio & YouTube Russian Artists“ liidripositsioon -  2016. aastal on teda YouTube’is vaadatud 28 526 603 korda.

Nagu näha, on tegemist tõelise diivaga, keda ka meil on suur au sel suvel Tallinnas tervitada. Õllesummer Festivali kontsert toimub neljapäeval, 6. juulil Tallinna Lauluväljakul. Tallinnas täiskoosseisus bändiga esinev Ёlka ei karda laval eksperimenteerida, ent säilitab alati oma artistikarisma ja originaalsuse, jäädes siiraks ja sarmikaks. Haaravad sõnad ja ilus muusika muudavad iga ta esinemise säravaks ja meeldejäävaks meelelahutuseks, millest ei puudu slaavilik särtsakus.

Kolmapäeval, 5. juulil esineb Õllesummer Festivalil Briti rokkbänd KASABIAN, kes on sel suvel aprillis ilmuva uue plaadi tuules headliner nimekatel festivalidel, nagu Reading ja Sziget.

24ndat korda toimuv Õllesummer Festival leiab aset 5.-8. juulil Tallinna Lauluväljakul ning päevapiletihind eelmüügist on 20 eurot ning passi hind 45 eurot.


Osta pilet siit!