2017: MAAILMAKUULSAT KASABIANI SOOJENDAB EESTI BÄND I WEAR* EXPERIMENT

5. juulil Tallinna Lauluväljakul Õllesummer Festivalil toimuvale Kasabiani livele eelneb Eesti ühe hetke kuumima ansambli I Wear* Experiment kontsert.

“Me oleme Kasabiani plaadid ikka ribadeks kuulanud,” ütleb I Wear* Experimenti liige Hando Jaksi, “oleme ise nende tõelised fännid juba ammustest aegadest.”

Hando ja bändi trummar Mikk Simson on käinud ka Kasabiani kontserdil Manchesteris ning soovitavad kõigil, kel vähegi võimalik,  pilet Tallinna kontserdile nüüd ja kohe ära osta: “See on tõesti väga äge bänd ja nende lived on suurepärased. Ise loodame kontserti lava kõrvalt vaadata ja nende pealt õppida. Lava kõrvalt seepärast, et tahaks ka tehnilist poolt näha. Kasabiani festivalikogemus on meeletult suur. Ilmselt esinevad nad juba ainuüksi ühe suve jooksul rohkem festivalidel kui kõik Eesti bändid kokku.”

I Wear* Experiment on rocki/elektroonilise muusika kollektiiv. Triosse kuuluvad Johanna Eenma (vokaal, klahvpillid), Mikk Simson (trummid) ja Hando Jaksi (kitarr, klahvpillid,sämpler). Laiem Eesti publik teab I Wear* Experimenti 2017. aasta Eesti Laulu konkursilt, muusikasõpradele on bänd tuttav juba 2012. aastast. Debüütalbum Patience võitis Aasta Debüütalbumi auhinna selleaastastel Eesti Muusikaauhindadel. Album on tänaseks välja antud ka Koreas ning avaldatakse sel suvel lisaks Saksamaal, Šveitsis ja Jaapanis. 


Osta Kasabiani kontserdi pilet siit!