2017: VENEMAA SUPERSTAAR ËLKA TULEB EESTISSE INTEGRATSIOONI EDENDAMA!

Õllesummer Festivali peakorraldaja Marje Hansar on erakordselt rahul, et täpselt kuu aja pärast toimuval 24. festivalil esineb Venemaa kõige nõutum superstaar – Ëlka.

“Õllesummer on alati mõelnud ka vene publikule ja Vene muusika austajatele. Näiteks oleme toonud Tallinnasse sellised hiigelartistid nagu Zveri, Nyusha, Bi2, Gradusy, Mumiy Troll, 5nizza...” loetleb Marje Hansar trofeesid. “Ja nendel kontsertidel ei käi kunagi ainult venelased!”

Peakorraldaja sõnul õõtsuvad Laulukaare all käsikäes kõik kokkutulnud rahvused. “Eestlane ja venelane seisavad käsikäes ja laulavad järjest kõik laulud kaasa! Sõnad on mõlemal peas,” tuletab Marje Hansar meelde Zveri kontserti ja naerab, “no palun, öelge mulle, millal me integratsiooni edendamise eest vimpli saame? Sest eks see on teistpidi ka – kui venelased juba oma artiste nautima on tulnud, tulevad nad ja kuulavad ka Eesti muusikat. Mis saaks olla ühendavam, kui selline üksteise kultuuride rahumeelne nautimine?”

6. juulil toimub Õllesummer Festivalil võimas Ëlka live-kontsert, mida soojendab kuulus Venemaa duo Filatov ja Karas. Ëlka on hetkel üks Venemaa kuumimaid nimesid nii muusikas kui televisioonis. Filatov & Karas on mõlemad staažikad DJ-d, kelle viimase aja mängituim lugu Eesti raadiotes on kindlasti Imany “Don’t Be So Shy”.

Lisaks Elkale ning Filatov & Karasi etteastele toimub Õllesummer Festivali pealaval veel täiesti sensatsiooniline ja ennenägematu Tommy Cash XXL Live ning astuvad üles Briti hetke kuumimad bändid Kasabian ja Hurts.


Osta pilet siit!