Kasulik info

Festival on avatud kolmapäevast, 4. juulist reedeni, 6. juulini kell 17.00 kuni 01.00. Väravatest saab pileteid osta kuni 00.30ni.


Hinnad Piletilevis ja Circle K teenindusjaamades üle Eesti alates 02.07.2018 ja festivalil kohapeal:

3-päeva pass - 50 EUR (müügil ainult 04.07.2018 festivali väravates)
1-päeva pilet - 25 EUR
1-päeva sooduspilet - 15 EUR*
Lapsed kuni 5 eluaastat k.a tasuta


* 1-päeva sooduspilet kehtib lastele vanuses 6-11 a., ratastoolis inimestele ja nende saatjatele ning Eesti Vabariigi vanaduspensionäridele vastava tunnistuse ettenäitamisel kohapeal. Lapsed kuni 5 a. (k.a.) pääsevad festivalile tasuta.   

1-päeva pilet kehtib ühel vabalt valitud kuupäeval (ühekordsel sisenemisel).
3-päeva passid vahetatakse käepaela vastu Õllesummeri kassas.  


Dokumendid
 kaasa!

Festivali korraldusmeeskond pöörab teravdatud tähelepanu alaealistele alkoholi müügi tõkestamisele.Korraldusmeeskond paneb kõigile külastajatele südamele, et festivalile tulles tuleb kindlasti kaasa võtta isikut tõendav dokument. Müüjatel on kohustus alkohoolsete jookide ostjalt küsida pildiga dokumenti, veendumaks, et ostja ei ole alaealine. Isikut tõendava dokumendina kehtivad ID-kaart, pass ja juhiluba.


Video- ja fotokaamerad Õllesummeril
Festivali väravast ei saa sisse professionaalsete õlatuge või statiivi nõudvate videokaameratega- ja profifotokaameratega, milleks loetakse ärakeeratava objektiiviga kaameraid. Kaasa võib aga võtta tavalisi käsi- ja digivideokaameraid ning sisseehitatud objektiiviga fotokaameraid.    


Infopunktid asuvad Lauluväljaku I korrusel ja Oru väravas. Sealt saad kogu info platsil toimuva kohta esinejatest toitlustajateni. Lauluväljaku infopunkti juures asub ka pisipakkide hoiuruum.
 

Kaardimakseid
 saab teha Oru väravas ja Mere väravas spetsiaalselt märgistatud kassades.


Rattaparkla
Rattaga saab festivali territooriumile siseneda. Sisenedes annab turvamees tasuta rattapileti. Ratta peab külastaja ise enda lukuga kinnitama välise piirdeaia külge ja hiljem rattaga väljudes tuleb seesama pilet esitada turvamehele.


Yandex.Taxi - meie ametlik takso tellimise partner
Turvaliseks kojusõiduks kasuta meie ametlikku taksotellimise partnerit. Tõmba Yandex.Taxi äpp tasuta Google Play või App Store poest. Takso jõuab sinuni kiirelt ning sõit saab olema soodne. Sõidu lõppedes ära unusta taksojuhile hinnangut jätta - vaid nii saame teenuse kvaliteeti veelgi tõsta.Parkimine
Lisaks tavapärastele parkimiskohtadele Lauluväljaku ümbruses saavad külastajad parkida ka Mäe tasulises parklas. Parkimistasu on 3 eurot päev
Invamärgistusega autod saavad Õllesummeri ajal tasuta parkida Mere värava operatiivparklas.


Sõidavad Õllesummeri eribussid 
Õllesummeri eribussid väljuvad kolmapäevast laupäevani kell 01.00 Oru väravast läbi kesklinna Õismäele ja Mustamäele. Pileteid hinnaga 3 EUR saab osta 15 min enne bussi väljumist busside juurest.

Marsruudid:
01.00  ÕISMÄE – Oru – Mere pst – Balti Jaam – Toompuiestee – Paldiski mnt - Õismäe ring
01.00  MUSTAMÄE – Oru - Viru ring – Pärnu mnt – Nõmme-Ehitajate tee – Sõpruse pst -  Vilde tee – Akadeemia tee


Sinu mugavuse ja turvalisuse huvides    

· Eelista kohaletulemiseks ühistransporti.  Sagedased on     autodest tekkivad ummikud ning kontsertpaiga lähiümbruses on parkimine keelatud või raskendatud.

· Varu aega festivaliplatsile sisenemiseks. Igal suurfestivalil, nii ka Õllesummeril, tekkivad tipptundidel järjekorrad.

 

SISEKORRAEESKIRJAD

FESTIVALIL ON KEELATUD PROFESSIONAALSED TELEKAAMERAD, ÄRAKEERATAVA OBJEKTIIVIGA FOTOAPARAADID NING DROONID.

1. Korraldaja jätab endale õiguse valida oma klientuuri.

2. Festivali pääslates teostatakse külastajate  ISIKU JA ASJADE LÄBIVAATUST,  mille eesmärgiks on kõigi külastajate turvalisuse tagamine.

3. Külastaja on kohustatud:
- enne üritusele tulemist tutvuma sisekorraeeskirjadega,
- järgima ürituse sisekorraeeskirju,
- käituma korrektselt ja järgima üldtunnustatud kõlblusnorme,
- hoidma puhtust, vältima looduse rüüstamist ning panema prügi üksnes selleks ettenähtud kohtadesse.

4. Ühekordse sissepääsu üritusele tagab originaalpilet, mille olemasolu kontrollitakse pääslas. Külastaja on kohustatud piletit hoolikalt hoidma. Pilet kaotab kehtivuse, kui pileti kontrollriba või triipkood on rikutud või eemaldatud või kui pilet ise on loetamatu. Ürituselt kõrvaldatud isiku pilet kaotab kehtivuse ning isik kaotab õiguse üritusele sisenemiseks. Samuti ei ole isikul õigust nõuda korraldajalt pileti hüvitamist.

5. Mitmekordse sissepääsu üritusele tagab randmepael, mille olemasolu kontrollitakse pääslas. Randmepaela saavad festivali passi ostnud külastajad, samuti saavad ühe päeva pileti ostnud külastajad lisatasu eest ürituse platsilt osta randmepaela.

Randmepael kaotab kehtivuse, kui randmepael on rikutud, eemaldatud, katki või loetamatu.  Ürituselt kõrvaldatud isiku randmepael kaotab kehtivuse ning isik kaotab õiguse üritusele sisenemiseks. Samuti ei ole isikul õigust nõuda korraldajalt randmepaela hüvitamist.

6. Festivalile tulles tuleb kindlasti kaasa võtta isikut tõendav dokument. Müüjatel on kohustus vähimagi kahtluse korral küsida ostjalt pildiga dokumenti veendumaks, et ostja on täisealine. Samuti tuleb kaasa võtta pilet, sularaha, olenevalt ilmast ka vihmakeep.

7. Pange oma lapsele taskusse kaart oma telefoninumbrite ja lapse nimega. Levinud on ka oma telefoninumbri kirjutamine lapsele käe peale.

8. Ärge jätke oma isiklikke asju järelvalveta, vaid pange need kindlasse kohta, et oleks välistatud nende kaotamine ja vargus. PAKIHOID ASUB LAULUKAARE HOONE I KORRUSEL.

9. Kui teiega või teie tuttavaga juhtub õnnetus või tunnetate mistahes ohtu endale või teistele, keegi käitub agressiivselt või häirivalt, teavitage sellest kohe turvateenistust ja järgige nende juhiseid. Jääge rahulikuks igas olukorras.

10. Väikestel lastel ei ole soovitav minna väga lähedale lava ette, kuna võivad trügimises viga saada.

11. Üritusele ei pääse isikud, kellel on kaasas esemed, mis võivad osutuda ohtlikuks tema enda või teiste külastajate elule ja tervisele, sealhulgas droonid, külm- ja tulirelvad, laskemoon, pürotehnika, lÕhkematerjalid, kergesti süttivad ja mürkained ning radioaktiivsed materjalid.

Keelatud on tuua, omada, tarvitada või müüa ürituse territooriumil ja selle vahetus läheduses narkootilisi, psühhotroopseid või muid uimastava toimega aineid.

Lahtise tule (küünlad, piiritus- ja gaasipriimused jne.) süütamine on festivalil keelatud.

Ilma korraldaja eelneva kirjaliku nõusolekuta on keelatud tegelda festivali territooriumil ja selle vahetus läheduses äri-, müügi-, reklaami-, õhutus- ja propagandategevusega, korraldada koosolekuid või loteriisid, pidada poliitilisi kõnesid.

Samuti on ürituse territooriumile keelatud tuua sööki ja jooki (erand: väikelaste spetsiaalsed piimad ja püreed) ning lemmikloomi.

Samuti ON KEELATUD SISENEDA VIHMAVARJU, RULAGA JA RULLUISKUDEGA.

JALGRATTAGA PÄÄSEB VÄRAVAST SISSE NING RATAS TULEB PARKIDA kohesel VÄRAVA VAHETUSSE LÄHEDUSSE. TERRITOORIUMIL RATTAGA LIIKUMINE ON KEEELATUD.

12. Turvameeskond koostöös politseiga jälgib, et seadustest peetakse kinni. Korraldajal on õigus kõrvaldada ürituse territooriumilt isikud, kes:

• rikuvad avalikku korda (kaklus, kehavigastuste tekitamine, vargus, narkootiliste või psühhotroopsete ainete omamine või nendega kauplemine jmt.),
• vandaalitsevad,
• omavad esemeid ja asju, millega sisenemine üritusele on korraldaja poolt keelatud.

Seaduse vastu eksijaid ootab lisaks korrakaitsjate poolt määratavale võimalikule karistusele ka korraldajapoolsed sanktsioonid rahatrahvist platsilt kõrvaldamiseni välja.

13.   Külastajal on õigus tunda rõõmu ürituse toimumisest,  pöörduda probleemide lahendamiseks korraldava Personali poole, esitada ettepanekuid ja kaebusi vastavalt kehtivale korrale.


Hansab uus


plaan 2018