Võta ühendust ÕLLESUMMERI TIIMIGA!

Registrerimine on lõppenud!

Tõstke oma ettevõtte suveplaanid kosmilistele kõrgustele – võtke ühendust meie Õllesummeri superstaaridega! Olgu teil küsimusi, soove või lihtsalt tahate teada kuidas teha oma ettevõtte Õllesummeril nähtavaks siis meie kosmosejaama tiim on siin!

Kas olete valmis oma meeskonnaga maandumisplatsil kohtuma? Meie korraldustiim on nagu DJ, kes keerab kõik nupud põhja, et teie pidu oleks legendaarne. Ühendust võttes astute sisse VIP-alasse, kus unistused muutuvad tegelikkuseks ja iga detail on timmitud täiuslikkuseni.

Reno Hekkonens

Reno Hekkonens – Meie meister suhtleja, kes hoiab avalikkuse ja Õllesummeri vahel silda nagu professionaalne funambulist. Reno on siin, et viia su sõnumid tähtedeni ja tagasi!

Õllesummeri Bob

Kui sul on küsimusi – olgu need nii keerulised kui tahes siis Bob on sinu mees. Tal on vastused kõikidele sinu küsimustele – millal algab järgmine kontsert, kust leida parimad õlled ja kuidas leida oma kaotatud sõpru.

Marjen Võsujalg

Marjen Võsujalg – Teie galaktika giid Õllesummeri universumis! Olgu tegu müügi, toetajate või kaubitsejatega, Marjen teeb kõik, et teie Õllesummeri seiklus oleks sama legendaarne kui festival ise.